Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Srdce.estranky.cz | Propagujte i svojí stránku

SMS Smutné

Nikdy nemiluj celyčkým srdcem neboť u konce to končí velkou bolestí! Pak láska odchází a vzpomínka zůstává......a to moc bolí.

Obrazek

sms vánoce, sms vánoční, sms k vánocům, sms o vánocích, smsky vánoce, smsky vánoční, smsky k vánocům, smsky o vánocích, smska vánoce, smska vánoční, smska k vánocům, smska o vánocích, esemeska vánoce, esemeska vánoční, esemeska k vánocům, esemeska o vánocích, esemesky vánoce, esemesky vánoční, esemesky k vánocům, esemesky o vánocích, přání vánoce, přání vánoční, přání k vánocům, přání o vánocích, přáníčka vánoce, přáníčka vánoční, přáníčka k vánocům, přáníčka o vánocích, blahopřání vánoce, blahopřání vánoční, blahopřání k vánocům, blahopřání o vánocích, blahopřáníčka vánoce, blahopřáníčka vánoční, blahopřáníčka k vánocům, blahopřáníčka o vánocích, sms vianoce, sms vianočné, sms k Vianociam, sms o vianociach, smsky vianoce, smsky vianočné, smsky k vianociam, smsky o vianociach, SMSka vianoce, SMSka vianočné, SMSka k vianociam, SMSka o vianociach, esemeska vianoce, esemeska vánoční, esemeska k vianociam, esemeska o vianociach, esemesky vianoce, esemesky vianočné, esemesky k vianociam, esemesky o vianociach, priania vianoce, priania vianočné, prianie k Vianociam, priania o vianociach, priania vianoce, priania vianočné, priania k vianociam, priania o vianociach, blahoželania vianoce, blahoželania vianočné, blahoželania k Vianociam, blahoželanie o vianociach, blahopřáníčka vianoce, blahopřáníčka vianočné, blahopřáníčka k vianociam, blahopřáníčka o vianociach,
 

Komentáře

Přehled komentářů

POSLEDNÍ LÁSKA

(sorrow Ondra, 8. 1. 2007 19:44)

Bylas mou poslední láskou,kterou jsem chtěl zahrnout citem a krásou.Ty jsi ale odešla a mě jsi tu v utrpení a bolesti nechala.Pořád se ptám sebe proč,já TĚ miloval a tys mě měla už dost.Dýchal jsem pro TEBE každý den,jako slunce probouzí a končí náš krásný sen.Nikdy sám sebe se nepřestanu ptát,proč odešla jsi a mě jsi tu nechala,na smrt čekat,stát.

SMRT

(sorrow Ondra, 8. 1. 2007 19:20)

Když začal jsem tě milovat,nevěděl jsem,jak těžké bude,se už s tebou neshledat.Čekal jsem na TEBE každý den,leč žal a bolest byl můj pravý sen.Srdce mi sežehlo poslední kapku naděje,ale já vím,že stále spolu někdě žijeme.Chtěl jsem žít v zapomnění,ale smrt už nemohla vydržet moje utrpení.A tak pozvala mě k sobě,už má rakev leží v hrobě.

Tvoje fotka...

(Blanička, 6. 1. 2007 21:44)

V ruce mám tvoji fotku, pohled na ní mě mrzí, už nevyvaruji se smutku, už nezadržím slzy.

Nejhorší ...

(Kubíček, 3. 1. 2007 14:50)

Nejhorší způsob jak pocítit,že ti nikdo chybí,je sednout si vedle něho a uvědomit si,že už nikdy nebudete spolu.

Já nechci jen snít..

(Blanička, 17. 12. 2006 12:18)

Ja nechci jen snít, že mohla bych tě mít. Těch chvílí už bylo dost a já na sebe mám zlost, že nedokažu ti řict, Miluju tě - nic víc.

Proste si

(LeLex, 11. 12. 2006 2:22)

Si to ty, koho usmev vo sne vidim kazdy den. Si to ty, koho slova zneju mi az sem. Si to ty, za ktoreho modlitbazneje kazdy den a aj tak svoje o tom viem - vidis ma, no aj tak nehladis; pocuvas, ale krik srdca nepocujes; poznas ma a nevies o mne nic. Tak slzami sa utisim... PS - dakujem, ze znat ta smiem.

Chci být s tebou..

(Blanička, 5. 12. 2006 16:07)

Chci být zase jenom s tebou. Hořím touhou mít tě zpátky a pod hlavou z růží plátky. Nerada se vzdávám lásky, když mi ráno češe vlásky.Lásky z nitek spletené k tobě rychle smetené. Chci být k tobě kousek blíž, dotknout se mě něžně smíš.

Ptají se mě...

(Blanička, 5. 12. 2006 15:58)

Ptají se mě všechny stěny,všechny stěny v domě , zda tvé srdce opravdu bije jen pro mě.Tuhle starost v sobě nosím,tak mi něco napiš, prosím.

Máš u sebe řetízek...

(Blanička, 5. 12. 2006 15:46)

Máš u sebe můj řetízek,třeba Ti přinese spoustu pěkných vzpomínek.Vzpomínek na holku nesmělou,která se lásky bojí,vzpomínek na holku zasněnou,co o Tebe pořád stojí.

Je mi smutno..

(Luca, 2. 12. 2006 13:19)

Je mi smutno bez Tebe, slza skví se na řase mé a srdce ptá se: Kdy se lásko sejdeme?

Samota je přítel můj...

(JINDŘÍŠEK, 1. 12. 2006 10:06)

Samota je přítel můj , já v srdci mám jen Tebe , dal bych život svůj , za lásku Tvou , mé nebe ...

Tečou mi slzy...

(Blanička, 31. 10. 2006 14:01)

Stojím u okna a je mi smutno velice. Tečou mi slzy, když vidím tě s jinou držet se za ruce. Myslím na tebe každou noc, kéž by moje láska měla čarovnou moc!

Strašně bolí...

(Blanička, 25. 10. 2006 15:19)

Hrozně tě miluji a už nevím, co s tím mám dělat, je to silnější než okolní věci, takže vnímám jen lásku k tobě a ta mě hřeje a přitom tak strašně bolí!

Hrnou se mi slzy..

(Blanička, 24. 10. 2006 15:18)

Do očí se mi hrnou slzy, už nemůžu, mobil mi z ruky padá, už tyto řádky nedopíšu, už nemůžu, nebo tě mám stále ráda..

Vzpomínky...

(Blanička, 14. 10. 2006 22:08)

Vzpomínky zůstanou navždy v mém srdci schované, ty mi nikdo nemůže vzít. Mě však nezbyde nic jiného než o tobě jen snít.

Můj milý...

(Blanička, 13. 10. 2006 21:24)

Můj milý, myslím na tebe každou chvíli, myslím na tebe stále víc, ale z naší lásky není zatím nic...

Proč...

(Blanička, 13. 10. 2006 21:14)

Proč nemám šťastná být, když jsem tak mladá, proč nemůžu mít kluka, kterýho mám ráda.

Já ráda bych..

(Blanička, 13. 10. 2006 21:00)

Já ráda bych s Tebou byla, to těžké psát, na ústa Tě líbat a šeptat "Jen Tebe mám ráda, jenom Tebe miluji", že nemohu být s Tebou toho néjvíc lituji.

Nepláču...

(JINDŘÍŠEK, 13. 10. 2006 12:07)

Nepláču , protože je konec ,usmívám se , protože to bylo tak hezké . Děkuji Ti za vše .

Nevěřím...

(Blanička, 4. 10. 2006 15:09)

Nevěřím, že láska je jen pouhý klam. Láska je...vím to vím! Vždyť na ní právě umírám...Zdál se mi sen, o tobě a mne jen. Néjprve jsme si povídali, potom se i milovali. Pak se vše kolem mě probudilo a to nádherné skončilo. Tak ti přeju krásný den mrzí mě, že to byl jenom sen.