Jdi na obsah Jdi na menu
 


SMS Roztoužené

Toužím po tvých polibcích, po tvých dotycích, toužím po tvé lásce, která život změní, toužím po tobě, ty jsi mé velké jmění...

sms vánoce, sms vánoční, sms k vánocům, sms o vánocích, smsky vánoce, smsky vánoční, smsky k vánocům, smsky o vánocích, smska vánoce, smska vánoční, smska k vánocům, smska o vánocích, esemeska vánoce, esemeska vánoční, esemeska k vánocům, esemeska o vánocích, esemesky vánoce, esemesky vánoční, esemesky k vánocům, esemesky o vánocích, přání vánoce, přání vánoční, přání k vánocům, přání o vánocích, přáníčka vánoce, přáníčka vánoční, přáníčka k vánocům, přáníčka o vánocích, blahopřání vánoce, blahopřání vánoční, blahopřání k vánocům, blahopřání o vánocích, blahopřáníčka vánoce, blahopřáníčka vánoční, blahopřáníčka k vánocům, blahopřáníčka o vánocích, sms vianoce, sms vianočné, sms k Vianociam, sms o vianociach, smsky vianoce, smsky vianočné, smsky k vianociam, smsky o vianociach, SMSka vianoce, SMSka vianočné, SMSka k vianociam, SMSka o vianociach, esemeska vianoce, esemeska vánoční, esemeska k vianociam, esemeska o vianociach, esemesky vianoce, esemesky vianočné, esemesky k vianociam, esemesky o vianociach, priania vianoce, priania vianočné, prianie k Vianociam, priania o vianociach, priania vianoce, priania vianočné, priania k vianociam, priania o vianociach, blahoželania vianoce, blahoželania vianočné, blahoželania k Vianociam, blahoželanie o vianociach, blahopřáníčka vianoce, blahopřáníčka vianočné, blahopřáníčka k vianociam, blahopřáníčka o vianociach,

 

Komentáře

Přehled komentářů

Dotyky...

(Blanička, 3. 3. 2007 0:18)

Milačku,stýská se mi po tvém usměvu,doteku i vůni. Po tvých slovech,po tvém těle a po tvém objeti,chtěla bych být s Tebou, hladit Tě ve Tvých krásných vlasech. Líbat tvé nádherné rty, které chutnají jako lesní jahody,darovat ti ty nejněžnější a přitom ty néjvášnivější dotyky, které budou patřit jen tobě....Miluji tě

Miláčku...

(Blanička, 24. 1. 2007 18:32)

Lechtivá chvilka, nočni košilka, tenká peřinka... Milačku, vidiš, co mě napadá, takhle to dopadá, když myslim jen na tebe, jsem celá bez sebe. Jsi tak blizko a taky tak daleko, dnes jestě budu snít, zitra tě však budu chtít...

Ve víru vášně...

(Blanička, 14. 1. 2007 11:58)

Ve víru vášně vidím stále Tebe-cestu touhy věčné jako nebe.

Dotek touhy...

(Blanička, 7. 1. 2007 12:40)

V záblesku světla vidím tvůj ret, dotek tvé touhy chutná jak med.

Co jsi....?

(Blanička, 17. 12. 2006 11:35)

Jsi sen, který právě vzniká. Jsi klíč co sny mi odemyká. Jsi voda plná svěžesti. Jsi noc plná neřesti. Jsi to TY.

Roztávám jak sníh..

(Blanička, 6. 12. 2006 20:59)

Roztávám jak sníh, když jsou tvé dlaně v mých. Pálím jako sluníčko, když dáš mi pusu na líčko. Něco nadpřirozeného chtělo, že jsme spolu. Jedna duše. Jedno tělo.

Chtěla bych...

(Blanička, 5. 12. 2006 15:49)

Chtěla bych být s Tebou, lásko..hladit tvé krásné tělo..prstíky jemně brouzdit ve tvých vlasech..umlčet tvé rozechvělé rty vášnivým polibkem..cítit tvé doteky...cítit, že jsi semnou..

Když slunce odejde spát...

(JINDŘÍŠEK, 1. 12. 2006 23:10)

Když slunce odejde spát a nebe oblékne tmavý šat , já toužím po souznění dvou duší , dvou těl , zatoužím po tom abys mne měla a dělal si semnou co bys chtěla . Toužím po tom co lusknutím prstů nemůžu mít , vždyť touha je cit ve kterém můžu jen snít . Jsem snílek a romantický blázen . Co jsi ty ..?? Řekni mi ..!!

Přemýšlím nad tím....

(JINDŘIŠEK, 1. 12. 2006 22:40)

Přemýšlím nad tím , jestli je to taková náhoda , že jsi tak dokonalá , nebo jestli je v tom nějaký háček . Také myslím na to , jak bych Tě strašně moc chtěl mít vedle sebe v postýlce , zbavit Tě něžně všeho oděvu z Tvého neodolatelně nádherného těla a líbat Tě po něm , dokud by nehořelo touhou po spojení s mým . Já to teď cítím a toužím Tě mít a cítit Tvé horko a vzrušení ..!! Chci , aby se mi celé Tvé tělo odevzdalo a nechalo se unést mými polibky a doteky . Chci Tě lásko , chci Tvé tělo , Tvou vášeň , Tvou vůni . Chci se s Tebou milovat .

Chci Tě lásko...

(JINDŘÍŠEK, 1. 12. 2006 9:25)

Chci Tě lásko strašně moc , celou noc Tě líbat a svádět moc . Nechat Tě choulit se v mém náručí a pak... však víš ... tělo si samo poručí .

Zavřu oči vidím TEBE...

(Blanička, 18. 11. 2006 19:14)

Úsměv, který mě očaruje, oči co svítí jako hvězdy, žhavé polibky, které proudí v mém těle...když zavřu oči, vidím Tebe.

Jsi...

(Blanička, 18. 11. 2006 18:18)

Jsi ďábel převlečený za anděla. Jdi duch co dotýká se mého těla. Jsi led, který mě pálí. Jsi touha, která se nesní.

Chci tě...

(Blanička, 18. 11. 2006 17:33)

Chci tě líbat, chci tě svádět, chci si s Tebou lásko hrát, chci tě hladit, chci tě hýčkat, chci se s Tebou milovat.

Hladit tvou tvář...

(Blanička, 31. 10. 2006 14:10)

Hladit tvou tvář, to je můj sen, líbat se s tebou každičký den. V noci se toulat, za ruku jít, jediné přání mám: Chci s tebou být.

Když...

(Lenka, 28. 10. 2006 21:39)

Když tuto sms smažeš-chceš mě! Když ji uložíš-miluješ mě! Když ji budeš ignorovat-nemůžeš beze mě být! když odpovíš-chceš se se mnou milovat! Co uděláš?!?

Matika...

(Lenka, 28. 10. 2006 21:36)

Necjtěl by sis zopakovat matiku? Co takhle sečíst nás dva odečíst naše oblečení, vydělit naše zábrany a znásobit naší fantazii?!?

Sním o něžném probuzení....

(Blanička, 23. 10. 2006 13:31)

Sním o něžném probuzení a o polibku s vůni medu sním o hebkém pohlazení, pořád jen čekat nedovedu.

Nenechávéj mě samotnou...

(Blanička, 23. 10. 2006 13:29)

Miluji Tě, tak nenechávéj mě samotnou, přijdˇ a do svých rukou vezmi ruku mou. Bez Tebe se mé srdce souží, zašeptám Ti do ouška, po čem toužím a jak moc Tě miluji.

Miluji Tě...

(Blanička, 13. 10. 2006 21:07)

Miluji Tě lásko moje a chci být jenom s Tebou a milovat se ve dvou. Už nechci bez Tebe žít, ale jenom s Tebou být.

Líbám Tě...

(Blanička, 4. 10. 2006 15:06)

Líbám tě po větru, líbám tě sladce a dlouze, chci tě mít reálně, poddat se touze. Touze spalující tělo i duši, slyšíš mé srdce, jak rychle buší? To jen myšlenka na tebe kolem proletěla a já teď myslím na naše rožhavená těla.