Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Srdce.estranky.cz | Propagujte i svojí stránku

 

 

 

SMS Odpusť mi

Snad odpustíš mi moje provinění, vždyť žádný člověk bez hříchu není.

Obrazek

sms vánoce, sms vánoční, sms k vánocům, sms o vánocích, smsky vánoce, smsky vánoční, smsky k vánocům, smsky o vánocích, smska vánoce, smska vánoční, smska k vánocům, smska o vánocích, esemeska vánoce, esemeska vánoční, esemeska k vánocům, esemeska o vánocích, esemesky vánoce, esemesky vánoční, esemesky k vánocům, esemesky o vánocích, přání vánoce, přání vánoční, přání k vánocům, přání o vánocích, přáníčka vánoce, přáníčka vánoční, přáníčka k vánocům, přáníčka o vánocích, blahopřání vánoce, blahopřání vánoční, blahopřání k vánocům, blahopřání o vánocích, blahopřáníčka vánoce, blahopřáníčka vánoční, blahopřáníčka k vánocům, blahopřáníčka o vánocích, sms vianoce, sms vianočné, sms k Vianociam, sms o vianociach, smsky vianoce, smsky vianočné, smsky k vianociam, smsky o vianociach, SMSka vianoce, SMSka vianočné, SMSka k vianociam, SMSka o vianociach, esemeska vianoce, esemeska vánoční, esemeska k vianociam, esemeska o vianociach, esemesky vianoce, esemesky vianočné, esemesky k vianociam, esemesky o vianociach, priania vianoce, priania vianočné, prianie k Vianociam, priania o vianociach, priania vianoce, priania vianočné, priania k vianociam, priania o vianociach, blahoželania vianoce, blahoželania vianočné, blahoželania k Vianociam, blahoželanie o vianociach, blahopřáníčka vianoce, blahopřáníčka vianočné, blahopřáníčka k vianociam, blahopřáníčka o vianociach,
 

Komentáře

Přehled komentářů

Život je jako hodina...

(Jindřich, 7. 7. 2007 7:45)

Život je jako hodina matematiky - sčítáš, odčítáš, dělíš, násobíš a najednou uděláš chybu. Chceš ji opravit, ale je pozdě, zvoní! A mně matika nikdy moc nešla.

Čím ďalej od Teba...

(Blanka, 7. 7. 2007 7:43)

Čím ďalej od Teba, tým viac Ťa milujem, žijem len pre Teba, aj keď viac neprídem. Viem, podrazila som naše krásne šťastie, aj najhlbšia rana sa však časom zrastie.. Láska je krásna vec, nepozná žiadne nie, po láske však časom prichádza sklamanie. Ten, kto sa raz sklamal, možno nepochopil, ľutoval sám seba a v slzách sa topil. Nerozmýšľal nad tým, prečo sa to stalo, možno, že raz zistí, že stačilo málo... Od lásky k nenávisti je len kročik malý, dobre je však schladiť rozpálené hlavy, odpustiť si viny - veď život je krátky, práve preto teraz píšem tieto riadky. Odpusť mi ak možeš, viem - bola som vinná, vrátiť sa nemožem, s tebou žije iná.. Nevyčítam ti to, je to moja chyba, že v mojom živote jedna strana chýba... Znovu som ju našla, so sebou ju nosím, ak mi možeš odpustiť, tak to urob... prosím..

Celý den čekám na Tvůj telefon...

(Blanka, 7. 7. 2007 7:38)

Celý den čekám na Tvůj telefon...
Prý práce...a...shon...
Pak zjistím, že..odloženo máš...
Jak dlouho skrýváš svou pravou tvář?
Už nejsem Tvá jediná?
Řekni...jak teď se Ti usíná?

Jsi pro mne slunce mého života...

(Jindřich, 7. 7. 2007 7:35)

Jsi pro mne slunce mého života, miluju tě víc než sebe. Každou minutu myslím na to jak jsme byli spolu, chybí mi tvé dotyky, tvůj smích. Prosím, vrať se lásko.

Víš, jak moc jsem Ti ublížil...

(Jindřich, 7. 7. 2007 7:30)

Víš, jak moc jsem Ti ublížil, to sama víš, teď bych chtěl vše napravit. Ale je pozdě, napravit to nejde. Tak jako nejde dát ještě jednu šanci. Jediné co jde,je požádat Tě o odpuštění. Odpustíš mi prosím, lásko má jediná?

Aby se člověk zamiloval...

(Jindřich, 7. 7. 2007 7:29)

Aby se člověk zamiloval do druhého, k tomu stačí opravdu málo. Třeba jen milý pohled, úsměv nebo jen letmý dotyk. Ale aby ztratil to, na čem mu záleží, k tomu stačí pouhé slovo, pouhá myšlenka!Odpusť mi prosím...

Přeješ si lásku...

(Blanka, 7. 7. 2007 7:28)

Přeješ si lásku štěstí a ctnost
líbám tě miláčku pro tvou důstojnost
líbám tě na rety na duši tvou
vrať se mi drahý můj
pojď se mnou plout
vrať se mi brzičko do srdce mého
vrať mi mou písničku
kde vidím tě celého
vidím tvou postavu
vidím tvá ústa
šeptají do nebe
moc se mi stýská
šeptají v mém snu o mě a o tobě
šeptají miláčku ... má lásko ... odpusť mi

Chtěla bych se Ti omluvit...

(Blanka, 7. 7. 2007 7:25)

Chtěla bych se Ti omluvit za to, jak jsem se k Tobě chovala. Vím, že mám spoustu chyb a přala bych si je napravit. Ale své chyby si uvědomujeme příliš pozdě!! Nedají se už vrátit...
Chtěla bych Ti říct, že Tě hrozně moc Miluji a doufám, že mi jednou odpustíš. Jsi to nejdůležitější v mém živote a doufám, že všechno mezi náma dvěma bude OK.!!!! Miluji Tě! Broučku můj.

Člověk udělá v životě...

(Jindřich, 7. 7. 2007 7:22)

Člověk udělá v životě spoustu chyb, které si v tu chvíli ani neuvědomí. I já jsem v životě udělal spoustu chyb. Jedna mě ale bude mrzet až do konce života, protože jsem ublížil dívce, kterou jsem miloval a stále miluji. Ta dívka je krásná, milá a inteligentní a já bych se touto sms chtěl omluvit, za to co jsem jí udělal. Byl bych rád, kdyby mi dokázala odpustit. Promiň.

Jak zapomenout očí blesk...

(Jindřich, 7. 7. 2007 7:21)

Jak zapomenout očí blesk,
tmu třpytivou,
tvých rukou krásný horký děj,
když skrze slzy najednou
jsem uviděla tvůj obličej?
Aťsi je co chce přede mnou,
neštěstí, strasti, krutá lež,
Ty provždy ranou červenou
v mém srdci zůstaneš !

Až jednou potkáš někoho...

(Jindřich, 7. 7. 2007 7:20)

Až jednou potkáš někoho, kdo Ti moc ublížil - usměj se na něj, aby nepoznal, jak moc to BOLELO!

Víš, už ne jen žár...

(Jindřich, 6. 7. 2007 14:23)

Víš, už ne jen žár Tvého nadherného těla,
už nejen polibky, co jsi vždycky chtěla,
už nejen Tvé nádherné líce, co vždy žádali více,
už nejen Tvá něžná slova, ale jen TY, Ty mi chybíš celá!!!
Odpusť mi prosím, co jsem Ti udělal,
že jsem Tě podváděl a nedůstojně Ti lhal,
je mi to líto můj milý Andílku,
a jako omluvu, bych Ti rád poslal tuto sladkou pusinku;*
Miluju Tě a odpusť mi prosím...
vždyť víš, že jen Tebe v srdci nosím!!!;*

Stále na Tebe myslím...

(Jindřich, 6. 7. 2007 10:26)

Stále na Tebe myslím,
stále na Tebe čekem,
jsi mé sluníčko, které mi tolik chybí,
chtěl bych být teď s Tebou,
chtěl bych ti říct, co pro mě znamenáš...
Jenže nemám tě tu,
jsou tu jen myšlenky na Tebe a ničí mě samota.
Chci dostat šanci Tě znovu potkat,
vidět Tě a povídat si s Tebou.
Naděje umírá poslední,
tak prosím,
ať ještě dostanu šanci,
prosím, prosím, prosím, ...

Vzpomínky zůstanou

(Ashantti, 1. 7. 2007 14:55)

Je to velká škoda, že to takhle skončilo, každej nám přál, aby to dlouho drželo, nebyl to rok, ani dva už vůbec 3, byl to jen čtvrt rok, ale myslim si, že je to velká škoda, že to takhle skončilo, každej nám přál, aby to dlouho drželo, kvůli takový věci sme se rychle rozešli...já vim, co sem dělala, byly to blbosti ... pro mě bylo důležitý, že měla sem tě ráda ...byla sem spokojená s tímhletím vztahem a z hlavy ho nesmažu jedním tahem ...

Odpusť mi prosím

(Jindřich, 23. 6. 2007 15:47)

Odpusť mi prosím mé nepěkné činy ,
kéž by to šlo všechno zvrátit .
Teď už mám jen pocit viny ,
chtěla bych se k tobě vrátit .

lubim ta ,milacku

(jamka, 21. 6. 2007 17:18)

ja ta lubim a je mi luto vsetkeho co sa stalo aj toho ake som urobila chyby,,,neviem ci ty mna este lubis ale ja teba velmi a nedokazala som na teba ni pot om vsetkom zabudnut a prestat na teba mysliet...milujem ta najviac na svete mojko a nikdy v zivote na teba nezabudnem...navzdy tvoja jamka

MIluju tě Martine Dosztále

(Alenka, 16. 6. 2007 21:31)

Tolik jsem v naší lásku věřila a na tebe se každý den těšila.Však ty jsi už přestal psát.Ne,nebudu si stále lhát.Zklamal jsi mě příliž brzy.Snad chyby jenž byly mou vinou ,mrzí mě že díky tomu si najdeš jinou...

Pro Jeníčka

(Ozzy, 14. 6. 2007 14:05)

Miláčku,odpusť a VRAŤ SE MI...Já vim,že máš starosti,ale to já taky a chci tě být oporou.Ve všem!Potřebuju tě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LUBIM TA STRASNE MOCCC

(00_SAD GIRL, 13. 6. 2007 18:33)

CHEM ABY SI VEDEL, ZE NIKOHO NEBUDEM MAT NIKDY TAK RADA AKO TEBA, NIKDY NA TEBA NEZABUDNEM, ZNAMENAS PRE MNA VELA, AJ KED SA STALO TO CO SA STALO....UZ TO DALEJ NEMA ZMYSEL SA KVOLI TEBE TRAPIT, KONECNE SOM SI POVEDALA...STOOOOP....JA KVOLI TEBE PLACEM...A TY SI ZATIAL ROBIS ZO MNA SRANDU...VELMI MA TO MRZI, LEBO NEMOZEM NA TEBA ZABUDNUT AJ KED CHCEM....JA NEJSOM NA TEBA NAHNEVANA, VZDY MI ZOSTANES V PAMATI TAKY, AKY SOM SI MYSLELA ZE SI....KED TI TO ROBI DOBRE, TAK O MNE HOVOR TO CO HOVORIS AJ DALEJ, NEVIEM CO CHCES TYM DOSIAHNUT, VIEM SEKAS ZO SEBA MACHRA PRED KAMARATMI, ALE VIEM, ZE VO VNUTRI STALE CITIS TO CO JA, LEN TO NECCHES DAT NAJAVO...TO UZ JE ALE JEDNO, PRETOZE PRE MNA JE TO VSETKO UZ MINULOST, JA SA BUDEM SNAZIT ZACAT VSETKO OD ZNOVA, A JA A TY JE UZ NAOZAJ MINULOST....ALE NASA LASKA JE STALE AKO VIETOR: NIKTO JU NECITI , LEN MY DVAJA JU CITIME(ESTE TO ASI AJ DLHO POTRVA)

odpusť mi,ale musi to být

(mišička, 5. 6. 2007 19:09)

prosim odpust mi miláčku strašně tě miluji ale už s tebou nemůžu byt nemůžu pořád snášet ty hádky u nás doma,,,je to tak těžký že se s tebou musim rozejit a při tom te tak strašně milovat....mooooc tě miluju a je mi to lito že to musim udelat ale znáš mýho otca je to proste ubožák......nikdy na tebe nezapomenu ....miluju tě!!!!