Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Srdce.estranky.cz | Propagujte i svojí stránku

SMS Kamarádi

je jedna z pár maličkostí co nás provází životem…

přátelství se občas objeví ve stínu zapomnění,  ale taky jednou vyjde zpět na světlo..na přátele bychom neměli zapomínat,  protože je to jedno z největších pokladů lidského života pomáhá nám překonávat překážky a spolu s námi sílí …může se stát mnoho věcí a krutých i příjemných převratů, ale nikdy bychom neměli zapomínat na přátele...

 

 

Obrazek

sms vánoce, sms vánoční, sms k vánocům, sms o vánocích, smsky vánoce, smsky vánoční, smsky k vánocům, smsky o vánocích, smska vánoce, smska vánoční, smska k vánocům, smska o vánocích, esemeska vánoce, esemeska vánoční, esemeska k vánocům, esemeska o vánocích, esemesky vánoce, esemesky vánoční, esemesky k vánocům, esemesky o vánocích, přání vánoce, přání vánoční, přání k vánocům, přání o vánocích, přáníčka vánoce, přáníčka vánoční, přáníčka k vánocům, přáníčka o vánocích, blahopřání vánoce, blahopřání vánoční, blahopřání k vánocům, blahopřání o vánocích, blahopřáníčka vánoce, blahopřáníčka vánoční, blahopřáníčka k vánocům, blahopřáníčka o vánocích, sms vianoce, sms vianočné, sms k Vianociam, sms o vianociach, smsky vianoce, smsky vianočné, smsky k vianociam, smsky o vianociach, SMSka vianoce, SMSka vianočné, SMSka k vianociam, SMSka o vianociach, esemeska vianoce, esemeska vánoční, esemeska k vianociam, esemeska o vianociach, esemesky vianoce, esemesky vianočné, esemesky k vianociam, esemesky o vianociach, priania vianoce, priania vianočné, prianie k Vianociam, priania o vianociach, priania vianoce, priania vianočné, priania k vianociam, priania o vianociach, blahoželania vianoce, blahoželania vianočné, blahoželania k Vianociam, blahoželanie o vianociach, blahopřáníčka vianoce, blahopřáníčka vianočné, blahopřáníčka k vianociam, blahopřáníčka o vianociach,

 

Komentáře

Přehled komentářů

Přátelé jsou jako hvězdy..

(Blanička, 8. 7. 2007 19:13)

Přátelé jsou jako hvězdy. Ne vždy jsou vidět, ale víš že tu jsou.

Násobí radost..

(Blanička, 8. 7. 2007 19:00)

Přátelství násobí radost a dělí žalost.

Pravé přátelství..

(Blanička, 8. 7. 2007 18:59)

Pravé přátelství je rostlinka, která roste pomalu, musí podstoupit a vydržet mnohé rány a nepřízně osudu, než si zaslouží své jméno.

Mnoho osob...

(Blanička, 8. 7. 2007 18:58)

Mnoho osob přichází a odchází ve tvém životě. Ale pouze přátelé zanechají stopu ve tvém srdci. K řízení sebe samého používej hlavu, k řízení druhých používej srdce.

Zářivější štěstí..

(Blanička, 8. 7. 2007 18:52)

Přátelství činí naše štěstí zářivějším, zvyšuje jeho třpyt, naše neštěstí pak činí snesitelnějším, poněvadž je sdílí spolu s námi.

Přítel..

(Blanička, 8. 7. 2007 18:51)

Přítel je ten, kdo je k někomu jinému připoután náklonností a úctou. Pravý přítel člověku pomůže, aby se jeho myšlenky zaměřovaly na správné věci. Hmotné věci často během doby ztrácejí cenu, ale pravé přátelství se postupem doby upevňuje a roste......

Přátelství...

(Blanička, 8. 7. 2007 18:49)

Přátelství je od slova přát. Ne všechno, všem a napořád. Však stále těm, co o něj stojí. A ty to potom bude hřát...

Přátelé..

(Blanička, 8. 7. 2007 18:46)

Děláš-li si nové přátelé, nezapomínéj na ty staré.

Přítel je ten..

(Blanička, 8. 7. 2007 18:44)

Přítel je ten kdo o tobě ví všechno a má Tě pořád stéjně rád.

Přítel...

(Blanička, 8. 7. 2007 18:37)

Přítel je ten, kdo Tě nikdy nezradí, takové přátelé poznáme jen jednou za život-věř není jich mnoho, ale Ty mezi takové přátelé patříš, proto jsem ráda, že tě mám.

Věřím..

(Blanička, 8. 7. 2007 18:24)

Věřím, že přátelé jsou andělé, kteří nás zdvihnou, když křídla zapomenou létat.

Tvé věrné přátelství..

(Blanička, 8. 7. 2007 18:21)

Tvé věrné přátelství je pro mě tím néjcennějším dárkem.

Člověk...

(Blanička, 8. 7. 2007 18:19)

Člověk umírá tolikrát, kolikrát ztratí přítele.

Na světě...

(Blanička, 8. 7. 2007 18:18)

Na světě je málo takových jako si Ty a mě je ctí, že můžu být jedna z přátel tvých.Dokud naše hvězda bude na nebi zářit, tebe budu navždy chránit.Díky za to tvé přátelství..díky za to že jsi.

Kdo opustí...

(Blanička, 8. 7. 2007 18:16)

Kdo opustí smutného přítele, není hoden, aby se někdy dělil s jeho radostí.

Přátelství...

(Blanička, 8. 7. 2007 18:16)

Přátelství nám nebe posíla proto, abychom se vyzpovídali z tajemství, které nás tíží.

Děkuji...

(Blanička, 8. 7. 2007 18:13)

Jsi skvělý človíček, jsi někdo, před kým můžu myslet nahlas, jsi někdo, kdo mě zná a přesto mě má rád, jsi někdo, kdo mi pomůže kdykoli potřebuji - jsi můj přítel. Děkuju Ti za všechno, co pro mě děláš!

Jsi skvělý človíček...

(Blanička, 8. 7. 2007 18:11)

Jsi skvělý človíček, kterému můžu říct vše, jsi ta, která mě zná a přesto mě máš ráda, jsi prostě moje kamarádka! Za to ti děkuji a přeji vše nej...

Víš..

(Blanička, 8. 7. 2007 18:09)

Víš, že je na světě někdo o kom si myslím, že se mu můžu svěřit...ano...jsi to Ty.

Přeji Ti...

(Blanička, 8. 7. 2007 18:02)

Přeji Ti ať jsi tam, kde chceš, děláš to po čem toužíš a máš vedle sebe někoho, s kým je Ti fajn.