Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Srdce.estranky.cz | Propagujte i svojí stránku

SMS Narození miminka

Přání - k narození miminka - přestože měří jen pár centimetrů a váží jen pár kilo, jsou pro každého tím néjvětším pokladem na světě....

Obrazek

sms vánoce, sms vánoční, sms k vánocům, sms o vánocích, smsky vánoce, smsky vánoční, smsky k vánocům, smsky o vánocích, smska vánoce, smska vánoční, smska k vánocům, smska o vánocích, esemeska vánoce, esemeska vánoční, esemeska k vánocům, esemeska o vánocích, esemesky vánoce, esemesky vánoční, esemesky k vánocům, esemesky o vánocích, přání vánoce, přání vánoční, přání k vánocům, přání o vánocích, přáníčka vánoce, přáníčka vánoční, přáníčka k vánocům, přáníčka o vánocích, blahopřání vánoce, blahopřání vánoční, blahopřání k vánocům, blahopřání o vánocích, blahopřáníčka vánoce, blahopřáníčka vánoční, blahopřáníčka k vánocům, blahopřáníčka o vánocích, sms vianoce, sms vianočné, sms k Vianociam, sms o vianociach, smsky vianoce, smsky vianočné, smsky k vianociam, smsky o vianociach, SMSka vianoce, SMSka vianočné, SMSka k vianociam, SMSka o vianociach, esemeska vianoce, esemeska vánoční, esemeska k vianociam, esemeska o vianociach, esemesky vianoce, esemesky vianočné, esemesky k vianociam, esemesky o vianociach, priania vianoce, priania vianočné, prianie k Vianociam, priania o vianociach, priania vianoce, priania vianočné, priania k vianociam, priania o vianociach, blahoželania vianoce, blahoželania vianočné, blahoželania k Vianociam, blahoželanie o vianociach, blahopřáníčka vianoce, blahopřáníčka vianočné, blahopřáníčka k vianociam, blahopřáníčka o vianociach,
 

Komentáře

Přehled komentářů

Pod peřinkou sladce spinká...

(JINDŘÍŠEK, 21. 12. 2006 12:31)

Pod peřinkou sladce spinká Vaše krásné miminko
ať z něj máte jenom radost tatínku a maminko ..!!

Jsem tady a jsem kluk ...

(JINDŘÍŠEK, 21. 12. 2006 12:30)

Dovolujeme si Vám oznámit , že se nám narodil kluk . Pořád spí , jí a občas zlobí . Nevěříte ..?? Přijďte se podívat ..!!

Máte chlapečka...

(JINDŘÍŠEK, 21. 12. 2006 12:29)

Máte chlapečka - Hodně štěstí

Dvojčata...

(JINDŘÍŠEK, 21. 12. 2006 12:28)

Rozrostla se rodinka o dvě malá miminka .
Ať se na ně svět jen směje ,
zdraví , štěstí , lásku přeje ...

Klapy , klapy...

(JINDŘÍŠEK, 21. 12. 2006 12:27)

Klapy , klapy , klap , nosím děti rád , hnědé , černé , kudrnaté , plavé , malé i zrzaté , modrooké , černooké , jak si račte přát ..!!

Blahopřání...

(JINDŘÍŠEK, 21. 12. 2006 12:26)

Blahopřání k narození Vašeho andílka ..!!

Přejeme hodně radosti...

(JINDŘÍŠEK, 21. 12. 2006 12:25)

Přejeme hodně radosti z jejích prvních krůčků a prvních slovíček...

Tatínku , maminko...

(JINDŘÍŠEK, 21. 12. 2006 12:25)

Tatínku , maminko , přejeme Vám vřele , ať se Vaše miminko na celý svět směje .

Přestože měří...

(JINDŘÍŠEK, 21. 12. 2006 12:24)

Přestože měří jen pár centimetrů a váží jen pár kilo , jsou pro každého tím největším pokladem na světě .

Přejeme Vám...

(JINDŘÍŠEK, 21. 12. 2006 12:23)

Přejeme Vám , aby nový človíček přinesl do Vaší rodiny hodně lásky , smíchu a něhy .

Do botníku přibudou...

(JINDŘÍŠEK, 21. 12. 2006 12:22)

Do botníku přibudou teď navíc botičky , na stůl jedna lžíce , do pokoje postýlka a do všech srdcí mnoho radosti . Ať je Váš dům plný lásky .

Malý chlapeček potřebuje...

(JINDŘÍŠEK, 21. 12. 2006 12:21)

Malý chlapeček potřebuje spoustu maličkostí: Nejlepší věc hned po mámě . Věrný kamarád Plyšák . Velká pomocnice při koupání . Prima věc , která utiší každý pláč . Hudební nástroj , aby mohl předvést svůj talent . A pro malého cestovatele na neposedné nožičky dvě malé botičky . Ale nejdůležitější ze všeho je pro něho Vaše láska ! Přjeme mnoho nádherných chvilek s Vaším synem .

Přejeme Vám...

(JINDŘÍŠEK, 16. 12. 2006 21:44)

Přejeme Vám , aby nový človíček přinesl do Vaší rodiny hodně lásky , smíchu a něhy .

Přestože měří jen pár centimetrů...

(JINDŘÍŠEK, 16. 12. 2006 21:43)

Přestože měří jen pár centimetrů a váží jen pár kilo , jsou pro každého tím největším pokladem na světě . Vše nejlepší k narození potomka ..!!

Rozrostla se rodinka...

(JINDŘÍŠEK, 16. 12. 2006 21:41)

Rozrostla se rodinka
o dvě malá miminka .
Ať se na ně svět jen směje ,
zdraví , štěstí , lásku přeje ...

Blahopřejeme Vám...

(JINDŘÍŠEK, 16. 12. 2006 21:40)

Blahopřejeme Vám k narození Vašeho potomka . Ať Vám Váš potomek přinese mnoho radosti a šťastných chvil , ať je zdravý a roste jako z vody ..!!

Pobaví tě , nenudí tě...

(JINDŘÍŠEK, 16. 12. 2006 21:39)

Pobaví tě , nenudí tě , unaví tě , přinutí tě . Kdopak je to ..?? Je to dítě . Vzbudí tě a rozesměje , uspí tě a rozechvěje . Překvapí tě , pochopí tě , zarazí tě , zamrzí tě . Kdopak je to ..?? Je to dítě . Nejdřív bere , pak i dává , první krůček - voláš sláva . Vše nejlepší k narození potomka ..!!

Je to jako pohádka...

(JINDŘÍŠEK, 16. 12. 2006 21:37)

Je to jako pohádka ,
když se začne život děťátka .
Přinese lásku radost i smích ,
stane se pokladem rodičů svých .
Ať děťátko má všecho dost ,
v životě jen pro radost .
Zdraví štěstí veselosti ,
jak v dětství tak v dospělosti .
Rodičům ať radost dělá ,
budoucnost ho čeká skvělá .
Celý život bez nesnází ,
ať ho úspěch doprovází .

Přišli k nám z ráje...

(JINDŘÍŠEK, 16. 12. 2006 21:35)

Přišli k nám z ráje měkoučkých paloučků z věčného máje holčiček a kloučků . Hebounké nožičky poběží světem , přinesou radost jen mámě a dětem . A když je pošimráš přinese sluníčko úsměv a radost miminku na líčko .

Já jsem jedna sudička...

(JINDŘÍŠEK, 16. 12. 2006 21:34)

Já jsem jedna sudička , co rozdává přáníčka . Leč múza nelíbá denně , nosím také opožděné . Zde je jedno zapomnělé , trochu skromné , avšak vřelé . Honí se mi bez ustání , v mé hlavičce samá přání , co teď přát dřív , nemám zdání . Všechna věru krásná jsou , do SMS se nevejdou . A tak přeji kratičce , tatínkovi , mamičce , hlavně tomu uzlíčku , malinkému sluníčku . Moře lásky , štěstí dosti , jak v dětství , tak v dospělosti . Hlavně zdraví , to se ví , ať jej "život" nebolí . Pámbíčkovo požehnání , všem dost lásky na rozdání , ať splní se vám ta nejtajnější přání . Vše nej z celého srdce přeje ...